BAND

The Goldbricks

Rockowo-alternatywny zespół z Poznania cechujący się energetycznym, gitarowym graniem i zaangażowanymi tekstami. Muzycy tworzący The Goldbricks działają na polskiej scenie  muzycznej już od dawna, zdobywając doświadczenie i szlifując swoje umiejętności w takich zespołach jak Audiofeels czy Siema Ziemia. Z tymi składami zjeździli już nie tylko Polskę czy Europę, ale również świat, grając ponad tysiąc koncertów, jednak to właśnie powołanie do życia The Goldbricks pozwoliło im ukazać swoje mocne i bezkompromisowe oblicze.

The Goldbricks grają ciężko i angażująco, jednocześnie raz po raz puszczając sarkastyczne oko do swojego słuchacza. Ich muzyka to bunt przez zabawę lub bardziej zabawa przez bunt. Artyści bawią się konwencją, jednak świadomy odbiorca bez problemu odnajdzie w twórczości The Goldbricks drugie dno, w którym muzycy dosadnie wprost wyrażają swoje zdanie na temat otaczającej nas rzeczywistości.

Dotychczas zespół wydał debiutancki album „Vandalism” z 2020 roku oraz EP-kę „Cztery pory świąt”. Aktualnie pracują nad swoim kolejnym wydawnictwem zatytułowanym „Pora na miłość”, który zapowiadają single “Kfiaty”, tytułowy „Pora na miłość” oraz najnowszy, będący uwspółcześnioną wersją prawdziwego klasyka polskiej muzyki rockowej w oryginale wykonywanego przez zespół Tilt – „Mówię ci, że”.

Zespół tworzą:

Marcin Illukiewicz — wokal, gitara

Jarosław Weidner — gitara, bas, chórki

Fryderyk Szulgit — gitara, bas

Jędrzej Suchan — instrumenty klawiszowe, bas, chórki

Jakub Miarczyński — perkusja

Kup wydania The Goldbricks

The Goldbricks – Vandalism (CD)

40,00 

Na stanie

The Goldbricks – Vandalism (winyl)

99,00 

Na stanie

The Goldbricks – Cztery Pory Świąt (CD)

9,99 

Na stanie

The Goldbricks – Cztery Pory Świąt (winyl)

45,00 

Na stanie

ZESTAW T-Shirt The Goldbricks + płyta CD “Vandalism”

Promocja!

Original price was: 132,00 zł.Current price is: 100,00 zł.

ZESTAW T-Shirt The Goldbricks + WINYL “Vandalism”

Promocja!

Original price was: 198,00 zł.Current price is: 150,00 zł.