#jestpotencjal

33 Records

Jesteśmy niezależnym wydawnictwem, któremu daleko do narracji wielkich korporacji muzycznych. Jednocześnie nasza działalność nie ogranicza się jedynie do wygenerowania Wam kodów kreskowych. Dążymy do opieki nad artystami w formule 360°, proponując wsparcie od momentu procesu nagraniowego, po wydawniczy, włączając w to promocję, booking, a nawet management. Stawiamy na świadome zespoły, które charakteryzują się świetnym brzmieniem live (to w studiu pomożemy podrasować 😛 ). Nasze barwy reprezentują już:
mona polaski, Ramisz, IKSY, Searching for Management czy Audiofeels.

Kim jesteśmy?

Zaczniemy od banału, ale przede wszystkim jesteśmy dobrymi znajomymi, którzy uwielbiają swoje towarzystwo i lubią wspólnie przygrandzić. 😀 Od wielu lat gramy ze sobą na różnych scenach i w różnych składach. Pierwsze muzyczne kroki stawialiśmy jako pierwszy w Polsce zespół w formule vocal play, czyli AudioFeels, który możecie kojarzyć z I. edycji programu „Mam Talent!”. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zagraliśmy setki koncertów w Polsce i za granicą, dodatkowo mamy na swoim koncie niezliczone występy w radiach i telewizjach, cztery albumy studyjne, które stworzyliśmy własnym sumptem oraz wydanie koncertu live w formie CD i DVD.

Czynny udział w branży pozwolił nam na zebranie ogromnego doświadczenia scenicznego, producenckiego, managerskiego i wydawniczego. Podpisaliśmy masę umów i kontraktów, popełniliśmy jeszcze więcej błędów i nie raz znaleźliśmy się w sytuacji, w której nie czuliśmy się komfortowo, godząc się na niesatysfakcjonujące warunki współpracy. Jednym słowem — przez wszystkie lata naszej działalności muzycznej na własnej skórze przekonywaliśmy się o tym, że funkcjonowanie w branży muzycznej okazuje się bardziej skomplikowane, niż wskazywały na to nasze niewinne, nastoletnie marzenia.

Na ich bazie tych doświadczeń jesteśmy dziś w stanie odpowiedzieć na potrzeby muzyków, którzy chcieliby rozpocząć swoją karierę na poważnie. Naszym najnowszym muzycznym dzieckiem jest zespół The Goldbricks i to właśnie wtedy powiedzieliśmy sobie: „Zróbmy to na własnych zasadach!”. Nagraliśmy, wyprodukowaliśmy, wydaliśmy i wypromowaliśmy nasz debiutancki album własnymi siłami przy wsparciu ludzi, których poznaliśmy na naszej dotychczasowej drodze i zrozumieliśmy, że DA SIĘ! A skoro jesteśmy w stanie wydawać własny materiał to, czemu nie pomóc w tym innym zespołom? Tak powstało 33 Records, w myśl teorii: nikt nie zrozumie muzyka tak dobrze jak drugi muzyk.

Jak działamy?

Krok 1: ZAPOZNANIE Z DOTYCHCZASOWYM MATERIAŁEM

Jesteś zespołem lub artystą zainteresowanym współpracą z nami? Świetnie! Podeślij nam swoje demo! Dodatkowe 50 punktów na start przyznajemy za nagrania live, bo zależy nam przede wszystkim na zespołach, które prezentują się dobrze nie tylko w studiu, ale i na scenie.

(Naprawdę słuchamy wszystkiego, co do nas trafia! Co więcej, nawet Wam odpisujemy!!)

Krok 2: SPOTKANIA, KONSULTACJE, UMOWA

Komunikacja z zespołami i znajomość ich potrzeb jest dla nas kluczowa, dlatego jeśli Twoja muza do nas trafi, to z pewnością będziemy chcieli się z Tobą spotkać, aby dowiedzieć się o Twoich planach, marzeniach i celach, i ustosunkować do nich nasze możliwości. Wspólnie ustalimy wszelkie kwestie dotyczące planu działania, budżetu i zasobów. A gdy już wszystko będzie jasne i ściśniemy sobie dłonie w porozumiewawczym geście obustronnego zadowolenia z wypracowanych założeń — podpiszemy umowę!

Krok 3: STUDIO I NAGRANIA

Zapraszamy do naszego studia, które jest w pełni dyspozycyjne dla naszych artystów! Oferujemy Ci profesjonalną, w pełni wyposażoną przestrzeń nagraniową, która znajduje się w Poznaniu, w głuszy lasu pośrodku dwóch jezior, gdzie w spokoju i otoczeniu przyrody stworzycie materiał na swoją nadchodzącą płytę. Zapewniamy pomoc ze strony naszych realizatorów oraz możemy Was połączyć z zaprzyjaźnionymi producentami. Nie musimy chyba wspominać o świetnej atmosferze, doborowym towarzystwie i licznych atrakcjach, które będą na Was czekać, gdy już opuścicie studio. Nocą w 33 Records ożywa prawdziwy duch rock’n’rolla! 😀

Krok 4: PRODUKCJA, MIKS, MASTERING

Po nagraniu materiału robimy wszystko, żeby zapewnić najwyższą jakość zarejestrowanego dźwięku. Współpracując ze specjalistami w tych dziedzinach, dbamy o to na każdym kroku – od początkowej produkcji po końcowy mastering.

Krok 5: PROMOCJA

W naszej wytwórni dysponujemy nie tylko specjalistami od dźwięku. Mamy w swoich szeregach prawdziwych promo-mistrzów, którzy ustalą z Wami dokładny plan wydawniczy, uwzględniający zarówno działania online jak i offline. Wspólnie zaplanujemy daty premier Waszych singli, przygotujemy Ci profesjonalne press packi, zadbamy o wysyłkę Twojej twórczości do dziennikarzy i postaramy się, aby Wasze numery znalazły się w radiowych rotacjach oraz na nagłówkach portali muzycznych. Jeśli social media nie są Twoją mocną stroną, służymy również wsparciem w zaplanowaniu contentu promującego Wasze premiery na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz YouTubie.

Krok 6: WYDANIE I DYSTRYBUCJA

Mamy to! Wasz najnowszy materiał idzie w świat! Z naszej strony macie w tym procesie pełne wsparcie w dystrybucji online. Twoje numery znajdą się we wszystkich serwisach streamingowych, a jeśli wymarzą Ci się nośniki fizyczne zajmiemy się również tłoczeniem Waszych płyt CD i/lub winyli. Robimy wszystko, żeby Twoja muzyka była w pełni dostępna dla słuchaczy na całym świecie! W razie potrzeby pomożemy również w stworzeniu okładek i podpowiemy do kogo uderzyć w temacie teledysków.

Krok 7: WIĘCEJ PROMOCJI

Dzień premiery to dla nas dopiero początek zabawy. Do promocji Twojej muzyki wykorzystujemy wszelkie możliwe narzędzia, od tych tradycyjnych, jak docieranie do dziennikarzy muzycznych po kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Naszą ulubioną formą promocji są jednak kreatywne, niestandardowe rozwiązania, do których nietrudno nas przekonać. Myślisz o ciekawym dodatku do preorderów swojej płyty? Chcesz wysłać dziennikarzom małe łapówki? Yyy… prezenty! Działajmy!

Krok 8: BOOKING, KONCERTY, MANAGEMENT

Wiadomo, że jak się jest od wszystkiego, to jest się od niczego. Nie będziemy więc ściemniać, że jesteśmy specjalistami na każdym polu. Zajmujemy się przede wszystkim kwestiami wydawniczymi i to jest główna działka naszego działania. Zależy nam jednak na tym, żeby nasi artyści grali koncerty, które są dziś najlepszą formą promocji muzyki. Dlatego, choć nasz dział bookingowy dopiero się buduje, z pewnością zaangażujemy się również we wsparcie w organizacji Twoich koncertów. Pomożemy Ci złapać kontakt z organizatorami festiwali i podpowiemy, jak wynegocjować najlepsze warunki. Wesprzemy Cię także w poszukiwaniach klubów, w których mógłbyś zagrać. Dążymy do długofalowego sukcesu naszych artystów, dlatego oferujemy również wsparcie w zarządzaniu Twoją karierą. Nie ogarniasz, o co chodzi, jak to robić, z kim gadać i gdzie bywać, aby to, co robisz, wciąż nabierało tempa? Wspólnie wypracujemy najlepszą strategię dla Twojego projektu!