BAND

AudioFeels

Pierwszy w Polsce zespół wykonujący muzykę w stylu vocal play, która polega na imitacji brzmienia instrumentów przy użyciu głosu. Założony w 2007 roku przez grupę przyjaciół śpiewających w Chórze Akademickim UAM w Poznaniu. W 2008 roku dotarli do finału pierwszej edycji Mam Talent, gdzie ostatecznie zajęli 3 miejsce, co zapewniło im rozpoznawalność i rozwój kariery na długie lata. Do dziś Audiofeels to niepodrabialna marka na polskiej scenie muzycznej, ciesząca się nie mniejszą popularnością.

W październiku 2009 roku premierę miał pierwszy album AudioFeels – “Uncovered”, który w dwa tygodnie pokrył się złotem i został najchętniej kupowaną płytą CD w Polsce. Kolejne lata również obfitowały w sukcesy: nominacja do nagrody Fryderyki w kategorii „Nowa twarz fonografii”, kwalifikacja do Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii „Zespół roku”, koncerty we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Monako, Austrii, Rosji oraz w Stanach Zjednoczonych.Podczas siedemnastu lat działalności muzycy wydali 4 albumy, zajęli czołowe miejsca podczas wielu międzynarodowych konkursów (m.in. w Lipsku, Moskwie czy Nowym Jorku) i są regularnie zapraszani na europejskie festiwale wokalne. Od 2018 roku w szeregach zespołu obecny jest beatboxer Piotr „Bobby” Jarosz, który rok wcześniej został mistrzem Polski w swojej dyscyplinie.

 

Zespół stale koncertuje, regularnie uświetniając występami wyjątkowe wydarzenia. Przekonajcie się na własnej skórze, jaką moc ma Siedem Głosów Głównych!Zespół tworzą:

Jarosław Weidner

Marek Lewandowski

Jędrzej Suchan

Marcin Wojciechowski

Marcin Illukiewicz

Piotr “Bobby” Jarosz

Paweł Serafin