ARTIST

Marek Niedzielski

Marek Niedzielski prawdziwy muzyczny wirtuoz, który za pośrednictwem swojej twórczości dostarcza słuchaczom nienafaszerowanych zbędnymi ozdobnikami emocji. Nieoczywisty i nierzadko do bólu szczery marzyciel za pomocą swojego projektu chce stworzyć i skrupulatnie zacieśnić więź z odbiorcami, która według niego jest najważniejszą wypadkową bycia artystą.Brzmienia Marka Niedzielskiego po raz pierwszy uraczyły nas w 2019 roku, kiedy to na rynku pojawiła się EP-kazatytułowana Pies. Chwilę później ukazał się również jego debiutancki album o nazwie Aby do wiosny. To właśnie to wydawnictwo określiło styl twórczości Niedźwiedzkiego, a także pokazało, że w klimacie indie okraszonym gitarowymi wstawkami Marek czuje się jak ryba w wodzie. Wyczekujcie nadchodzącego albumu tego Ananasa, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku!Marek Niedzielski to muzyczny ekstrawertyk, któremu zdarza się niekiedy odpływać w natłoku introwertycznych myśli. To właśnie one są dla niego głównym motorem napędowym w tworzeniu ciekawych kompozycji, którym nigdy nie brakuje przemyślanego tekstu i tworzącej się między wierszami relacji artysty ze swoimi słuchaczami. Jego muzyka pozbawiona jest niepotrzebnych ozdobników, by w myśl odwzorowania rzeczywistości – dostarczać nam jedynie najczystszych emocji, które nie zawsze są idealne.

 

Marek Niedzielski wchodzi w 2024 rok w iście imprezowym stylu. Artysta bez owijania swoich intencji w zbędne ozdobniki stawia Następną kolejkę, która zapoczątkuje lawinę prywatnych zwierzeń.

Organiczne instrumenty nie odchodzą do lamusa, a ucieczka od wszechobecnych trendów nadal może przynosić zadziwiające efekty. Właśnie takie podejście kierowało Markiem Niedzielskim, w momentach tworzenia swojego najświeższego singla zatytułowanego Następna kolejka. Utwór pełen nostalgii, błogości i brzmieniowych kombinacji jest już Wasz!