Jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny elektronicznej powoli żegna się ze sceną, ale nie pozostawiają swoich fanów z niczym. Kamp! wypuszczają reedycję swojego debiutanckiego albumu na podwójnym, czerwonym winylu.

23 listopada 2012 roku światło dzienne ujrzał absolutnie ponadczasowy debiut łódzkiego tria, tworzonego przez: Radka Krzyżanowskiego, Michała Słodowego oraz Tomka Szpaderskiego. Album Kamp! zasiliły takie single, jak Cairo, Can’t You Wait, Melt, Heats czy Distance of the Modern Heart, które w 2023 roku wciąż skutecznie rozgrzewają klubowe parkiety. Materiał szturmem podbił serca publiczności oraz krytyków i szybko został okrzyknięty jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki, a tym samym jedną z najlepszych polskich płyt minionej dekady.

 

Wydawnictwo poprowadziło zespół na największe polskie sceny festiwalowe, w tym Open’er Festival, OFF Festival, Audioriver, Coke Live Music Festival, Męskie Granie. Przełomowym okazał się fakt, że Kamp! otworzyło grupie drzwi do regularnego grania również na europejskich scenach, z czego do najważniejszych występów można zaliczyć holenderski Eurosonic, serbski Exit Festival, czy łotewski Positivus. Kamp! stali się również stałymi punktami line-upów kultowych klubów, takich jak Prozak w Krakowie, SFINKS 700 w Sopocie, Eskulap w Poznaniu, NRD w Toruniu czy warszawska Stodoła.

Rok temu minęło dokładnie 10 lat od debiutu łódzkiego tria. Chwilę później Kamp! ogłosili swoją pożegnalną trasę 360º ENDLESS PARTY, po której zakończeniu zespół przestanie istnieć. Zwieńczeniem tegorocznych koncertów w wyjątkowej odsłonie z okrągłą sceną 360º rozstawianą na środku każdego klubu jest niespodzianka, którą zespół przygotował dla swoich fanów.

Kamp! – Kamp! (winyl)

199,00 

Na stanie

23 grudnia ukaże się wyjątkowa, winylowa reedycja debiutanckiego albumu Kamp!, którego fizyczne wydanie już od kilku lat nie było nigdzie dostępne. Matryca nowego winyla została wycięta przez niemiecką tłocznię Pauler Acoustics w technologi DMM na maszynie Neumann VMS-82, gwarantującej najwyższą jakość dźwięku. Dodatkowo zmieni się również kolor płyty — z białego na czerwony. Niezmienna pozostaje oczywiście zawartość muzyczna oraz świetna oprawa graficzna.

Podwójny, 180-gramowy winyl w limitowanym nakładzie zostanie wydany przez wytwórnię 33 Records. Preorder właśnie wystartował! Album będzie dostępny jedynie w sklepie 33 Records i na ostatnich koncertach zespołu w 2024 roku. Dla tych, który nie mają Kamp! w swojej winylowej kolekcji — absolutny must have! Dla tych, którzy mogą się pochwalić posiadaniem pierwszego tłoczenia — ekskluzywny kolekcjonerski biały kruk!

Wszystkie zamówienia założone do 21 grudnia zostaną wysłane przed Świętami!