The Bell of Shame
Ninja Episkopat
The Bell of Shame
Ninja Episkopat
posłuchaj na
Ninja Episkopat wracają z płytą Ubryk, czyli kolejną porcją intensywnej i nerwowej muzyki balansującej między jazzową improwizacją, elektroniką i punkową energią.
Nowy koncepcyjny album zespołu, opowiada historię krakowskiej zakonnicy Barbary Ubryk, która była więziona przez 20 lat w Zakonie Karmelitanek Bosych.
Pierwszą zapowiedzią wydawnictwa jest The Bell of Shame – utwór nagrany z filadelfijskim duetem hip-hopowym ShrapKnel.