The Bell of Shame

Ninja Episkopat

The Bell of Shame

Ninja Episkopat

Ninja Episkopat wracają z płytą Ubryk, czyli kolejną porcją intensywnej i nerwowej muzyki balansującej między jazzową improwizacją, elektroniką i punkową energią.

Nowy koncepcyjny album zespołu, opowiada historię krakowskiej zakonnicy Barbary Ubryk, która była więziona przez 20 lat w Zakonie Karmelitanek Bosych.

Pierwszą zapowiedzią wydawnictwa jest The Bell of Shame – utwór nagrany z filadelfijskim duetem hip-hopowym ShrapKnel.