X
X
Back to the top
X

Vinyl Store

Jak?

Przede wszystkim – pokaż nam się i podeślij nam swoje demo w formie video (koniecznie w formie linku do zewnętrznego dysku, serwisu, bądź chmury). Może to być nagranie z koncertu, z prób, nawet filmik z telefonu. Głównym wymogiem w tym wypadku jest nagranie „na żywo” (opcjonalnie możesz wysłać studyjną wersję utworu/utworów). Maksymalna długość takiego nagrania to 20 minut. Do dysku dołącz także zdjęcie. Za pośrednictwem poniższego formularza, prócz linków, daj nam też znać o swoim projekcie. Napisz krótko o tym co i z kim tworzysz, jak się nazywacie i jakie macie plany artystyczne. Daj się poznać bliżej!

Do kiedy?

Zgłoszenia przyjmujemy cały czas.

Nagroda

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najlepszych i skontaktujemy się aby omówić dalsze możliwości współpracy. To co? Dasz sobie szansę?

Featured This Week

Ouch. It seems we can’t find what you’re looking for.

rock

Rock/Metal

Shop Now
electro

Electro

Shop Now
hip-hop

Hip-Hop

Shop Now

New Arrivals Available

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

#SALES

Ouch. It seems we can’t find what you’re looking for.

emily-rudolph-600501-unsplash

Vinyls

Shop Now
18f53662828135.5a9d58c72236a

Merch

Shop Now

Stay Up-To-Date

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

Subscription to our newsletter open soon.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Darmowa dostawa do paczkomatu od 150 PLN!