X
X
Back to the top
X

Store w/ Slider

#SALES

Ouch. It seems we can’t find what you’re looking for.

Jak?

Przede wszystkim – pokaż nam się i podeślij nam swoje demo w formie video (koniecznie w formie linku do zewnętrznego dysku, serwisu, bądź chmury). Może to być nagranie z koncertu, z prób, nawet filmik z telefonu. Głównym wymogiem w tym wypadku jest nagranie „na żywo” (opcjonalnie możesz wysłać studyjną wersję utworu/utworów). Maksymalna długość takiego nagrania to 20 minut. Do dysku dołącz także zdjęcie. Za pośrednictwem poniższego formularza, prócz linków, daj nam też znać o swoim projekcie. Napisz krótko o tym co i z kim tworzysz, jak się nazywacie i jakie macie plany artystyczne. Daj się poznać bliżej!

Do kiedy?

Zgłoszenia przyjmujemy cały czas.

Nagroda

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najlepszych i skontaktujemy się aby omówić dalsze możliwości współpracy. To co? Dasz sobie szansę?

rock

Rock/Metal

Shop Now
electro

Electro

Shop Now
hip-hop

Hip-Hop

Shop Now

New Arrivals Available

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Featured This Week

Ouch. It seems we can’t find what you’re looking for.

james-sutton-672984-unsplash

Vinyls

Shop Now
nik-macmillan-397533-unsplash

Merch

Shop Now

Stay Up-To-Date

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

Subscription to our newsletter open soon.

Darmowa dostawa do paczkomatu od 150 PLN!