X
X
Back to the top
X

Black Radio feat. Łukasz Wasielewski – Seven Riders Of The Sun

Singiel dostępny na Twojej ulubionej platformie streamingowej!

Seven Riders Of The Sun (CD)

19.99  z VAT

Po świetnym przyjęciu singla Ona, w którym łódzki zespół Black Radio połączył siły z Łukaszem Wasielewskim, uczestnikiem X...

Category

Po świetnym przyjęciu singla Ona, w którym łódzki zespół Black Radio połączył siły z Łukaszem Wasielewskim, uczestnikiem X edycji programu Top Model, artyści poszli za ciosem. 30 września premierę mieć będzie nie tylko ich kolejny wspólny singiel, ale również cała EP-ka, będąca zwieńczeniem współpracy, która – jak twierdzi sam lider grupy – nie wydarzyłaby się, gdyby nie fakt, że z Łukaszem znają się od dawna i są po prostu dobrymi kumplami.

Wydawnictwo promuje najnowszy singiel duetu – Seven Riders of the Sun, w którym soczyste gitary, skąpane w pierwszych promieniach upalnego, słonecznego lata, przenikają się z istotnymi refleksjami na temat funkcjonowania człowieka jako jednostki w otaczającej nas rzeczywistości. To opowieść o podróży w głąb siebie, potrzebie prawdziwego uduchowienia, oświecenia i poczucia jedności ze wszechświatem, naturą, wszystkim co dobre i złe.

33 Records:

jesteśmy niezależnym wydawnictwem, któremu daleko do narracji wielkich korporacji muzycznych. Jednocześnie nasza działalność nie ogranicza się jedynie do wygenerowania Wam kodów kreskowych. :)

Dążymy do opieki nad artystami w formule 360°, proponując wsparcie od momentu procesu nagraniowego, po wydawniczy, włączając w to promocję, booking, a nawet management. Stawiamy na świadome zespoły, które charakteryzują się świetnym brzmieniem live (to w studiu pomożemy podrasować :D).

Chcesz wydać swoją muzykę? Wyślij nam swoje demo na hello@33-records.com

Kontakt

ul. Stobnicka 1
60-480 Poznań
hello@33-records.com
+48 601 565 189

Płatności obsługuje:

5cdd549d0c052589754039-e1558621932495

Darmowa dostawa do paczkomatu od 150 PLN!